čeština

Přednášející

Sylvie Russell Anglie
21.4.1974

4.10.2014 9.30 - 10.30

„Způsob vzdělávání instruktorů plavání kojenců a batolat v jednotlivých zemích“

Vystudoval

Obchodní management.

Pracuje

Birthlight Teaching Ltd, jako ředitelka.

123 Soleil (Francouzský batolecí klub), jako správkyně.

Životopis

Studia jí zavedli do Velké Británie, Španělka a Uruguaye, a poskytli jí zkušenosti, které ji pomohly formovat chápání různých kultur a pracovního prostředí. Po absolvování svých studií pracovala pro různé mezinárodní společnosti v Monaku, Glasgow a Londýně, zabývajícími se pestrou škálou výrobků, od mramoru a žuly až k dětským hračkám. Přesun do Cambridge a její první těhotenství posunulo její priority. Zaměřila se na narození své krásné holčičky, která se však narodila s oboustranným rozštěpem rtu a patra. Sylvie byla brzy poté přivedena do Birthlight a byla velice vděčná za možnost pracovat na částečný úvazek, zatímco pečovala o svou dceru.

Nyní je již jako dvojnásobná matka ředitelkou společnosti Birthlight Teaching Ltd, obchodního ramene Birhlight Trust.

Práce v Birthlight jí umožnila užít si zdravou rovnováhu mezi rodinou a prácí, a zároveň přispět ke zlepšení svých organizačních schopností. Zajišťuje péči pro členy Birthlight i stážisty. Její klíčovou rolí v rámci společnosti je koordinace vzdělávacích kurzů pro učitele z celého světa, který se zvýšil exponenciálně v průběhu posledních deseti let a rozšířil přes čtyři kontinenty.

Výsledky činnosti

Byla předsedou a nyní je správcem sdružení s názvem 123 Soleil pro francouzsky mluvící rodiny, které žijí v Cambridgeshire. Jejím cílem je vývoj francouzské kultury v rámci rodiny, se sídlem v Cambridge, kde bilingvní děti a jejich rodiče vytváří dvojjazyčnou síť a děti se mohou snadněji přizpůsobit v obou zemích.

Záliby a koníčky

Čtení, zpívání, plavání.

Vzdělávání bilingvních dětí je jedním z jejích hlavních zájmů.