čeština

Přednášející

Sharron Crowley Kanada
13.8.1957

5.10.2014 9.00 - 9.30

Nejčastěji používané pomůcky

Jak je využíváme a jak s nimi pracujeme v jednotlivých věkových obdobích v Kanadě.

Vystudovala

Pracuje

Aquaventures Swim Centre a Really Cool Pool Stuff jako zakladatelka a majitelka.

Životopis

Sharron začala svou „vodní“ kariéru v roce 1973 jako plavčík/instruktor a poté postoupila na pozici vzdělávacího školitele v "Canada Games Pool", v Novém Westminstru (jedno z největších vodních center v Kanadě).

Poté pracovala jako koordinátorka programů pro "Canadian Red Cross Water Safety Service" (Vodní Bezpečnostní Služba Kanadského Červeného Kříže), kde dohlížela na vodní programy, poskytování školení a vedení seminářů.

V roce 1984 založila první plaveckou školu ve Vencouvru "Aquaventures" s vírou, že teplá voda, kvalitní výuka a malý počet žáků ve třídě povede k velmi vyhledávaným vzdělávacím programům. V roce 1996/97 se tento sen stal skutečností. Dnes je plavecká škola Aquaventures s 2000 studenty týdně velmi ceněnou a uznávanou školou.

V poslední době se jako řečník účastnila mezinárodních vodních konferencí v Japonsku, Austrálii, USA, Kanadě, Mexiku a Novém Zélandu.

Je držitelkou národních i mezinárodních ocenění a certifikací včetně ocenění "Guiding Light Award" americké asociace "Swim School Association".

Výsledky činnosti

Napsala dvě knihy a natočila DVD pro výuku kojenců a batolat, které byly použity v patnácti zemích po celém světě.

Roku 2003 ji Světový kongres (World Aquatic Babies Congress) udělil cenu "Guiding Light" a roku 2013 byla Americkou Plaveckou Asociací uvedena do Síně Slávy (Hall of Fame).

Záliby a koníčky

Miluje fotografování, kreslení a svou Border kolii.